Про нас
Послуги ландшафтного дизайну

Ландшафтний дизайн - мистецтво, що знаходиться на стику трьох напрямків: з одного боку, архітектури, будівництва та проєктування, з іншого боку, ботаніки та рослинництва, та, з третього боку, в ландшафтному дизайні використовуються відомості з історії та філософії.
Наше завдання – підкреслити природну красу природного ландшафту, зробивши територію максимально комфортною. Ви можете довірити нам весь комплекс робіт з благоустрою вашої ділянки від розробки проєкту до його втілення.

Дізнатися більше
Image
ПроектиНаші останні роботи
01
 • Дизайн, Обслуговування садів, Озеленення ділянок, Проектування
02
 • Дизайн, Проектування
03
 • Дизайн, Обслуговування садів, Озеленення ділянок, Проектування
04
 • Дизайн, Обслуговування садів, Озеленення ділянок, Проектування
05
 • Дизайн, Проектування
06
 • Дизайн, Проектування
Подивитися ще
Ми працюємо на ринку більше 20 років.
0

Ми – компанія лідер у Харкові в сфері послуг у ландшафтному дизайні. Понад 20 років на ринку – наш показник якості. Усі роботи виконані на найвищому рівні з підтвердженою гарантією на рослини та послуги.

Замислюючи проєкт, від ідеї до цвітіння вашого саду, - ви отримуєте результат і надійність виконання. Ваша ідея стане дійсністю з нами.

 • 01ПРОЕКТУВАННЯ
 • 02ОЗЕЛЕНЕННЯ
 • 03ОБСЛУГОВУВАННЯ
Контакти  Адреса

  м. Харків

  Офіс – вул. Ахсарова, 4/6 А


  Розсадник -Автоматний проїзд, 3

  Садовий центр – вул. Обреїмова, 20

  Садовий центр – Черкаська Лозова с. Родичі


  м. Івано-Франківськ

  вул. Слобідська,48, с. Крихівці

  м. Ужгород

  вул. Грибоєдова, 7б

  Ландшафтний дизайн у Харкові та Києві від професіоналів

  Бажання жити в гармонії з природою є цілком природним для кожної людини. Навіть якщо воно ховається глибоко у підсвідомості. Але проста посадка дерев замість зрубаних, наприклад, при будівництві будинку, в переважній більшості випадків не може стати повноцінною заміною природної краси, втраченої в процесі діяльності людей. Для нейтралізації деструктивного впливу та відновлення позитивного балансу необхідно виконати ландшафтне проєктування, яке допоможе правильно використати можливості ділянки та оригінально її оформити.

  Як створити стиль ділянки

  Створення стилю ділянки – складне завдання, виконання якого потребує достатнього досвіду та глибоких знань у наступних сферах діяльності:

  • Архітектура, проєктування та будівництво.
  • Ботаніка та рослинництво.
  • Історія, її вплив на ландшафтне проєктування ділянок та архітектурні стилі.

  Тільки спираючись на всі три компоненти, можна забезпечити гармонійне поєднання комфортного використання можливостей будівлі з красою навколишньої природи. А правильне використання знання історії допоможе надати ділянці вигляду, властивому певній місцевості чи епосі.

  Комплексне проєктування. Ландшафтний дизайн

  Створення проєкту можна розділити на кілька етапів, включаючи:

  • Підготовка до проєктування.
  • Створення ескізу.
  • Розробка робочого проєкту.
  • Благоустрій ділянки.
  • Озеленення ділянки.

  Кожний етап роботи виконується вузькопрофільними фахівцями. Наприклад, якщо необхідно застосувати ландшафтне освітлення, то залучаються спеціалісти у відповідній галузі.

  Студія ландшафтного дизайну KLS STUDIO виконує весь комплекс робіт максимально швидко, оскільки в нашій команді є фахівці будь-яких профілів, які можуть знадобитися у процесі проєктування ділянки. У тому числі, ми здійснюємо професійний підбір світильників за параметрами.

  Освітлення ділянки

  Не кожен власник будинку цілком розуміє, який фантастичний ефект здатне дати правильне освітлення присадибної ділянки. З його допомогою можна виділити окремі зони та приховати інші, створити певну атмосферу і навіть змінювати її залежно від обставин чи настрою. Якщо зробити грамотний світлотехнічний розрахунок.

  Розробка системи освітлення ділянки вимагає не тільки технічних знань, а й розуміння того, як світло та його фарбування діє на настрій людини. Необхідно враховувати кожну дрібницю, аж до впливу психотипу, якого він належить.

  Студія ландшафтного дизайну KLS STUDIO допоможе створити ефектне освітлення зимового саду. Проєкт буде розроблений з урахуванням потреб та переваг замовника, його можливостей, а також особливостей місцевості та інших параметрів. Досвідчена команда розробить оригінальне рішення, спираючись на багаторічний досвід та об’ємне портфоліо успішно вирішених завдань. Кваліфікація наших співробітників дозволяє створити будь-який проєкт будинку із зимовим садом у найкоротші терміни.

  Зміна ландшафту ділянки

  Велике значення для успішного здійснення дизайнерського рішення має ландшафт місцевості, на якому будується чи вже стоїть будинок. Але великою помилкою буде відмова від спроб оформити ділянку на свій смак. Складний ландшафт не є непереборною перешкодою – ландшафтне проєктування саду та ділянки допоможуть перетворити очевидні, на перший погляд, недоліки на оригінальні переваги, що виділяють його із загальної маси.

  Для здійснення задуманого може знадобитися багато зусиль. Але KLS STUDIO має не лише команду досвідчених професіоналів, а й успішний багаторічний досвід у виконанні таких завдань. Вертикальне планування ділянки здійснюється з мінімальними витратами часу. В активі студії є вже готові рішення, які з невеликими змінами або навіть одразу можуть бути застосовані для виконання замовлення.

  Наші фахівці здатні подолати будь-які перешкоди, з якими зазвичай трапляються власники ділянок зі складним рельєфом. Вертикальне планування території, наприклад, завжди потребує особливої ​​уваги до проблеми правильного відведення води. Вона включає безліч моментів, про які людина, яка не володіє спеціальною підготовкою, навіть не здогадується.

  Особливо великі складнощі можуть бути з відведенням дощової та талої води за межі ділянки. Команда KLS STUDIO так продумає поверхневі водовідведення, щоб у власника будинку не було жодних проблем із сусідами.

  Що ми пропонуємо

  Це лише короткий список завдань, які вимагають не лише спеціальних знань, а й багатого досвіду, а також використання готових ретельно відпрацьованих варіантів. Окрім проєктування та створення ландшафту ділянки, ми можемо розробити сучасний план озеленення, який буде відповідати потребам замовника та допоможе виконати задумане з мінімальним навантаженням на бюджет. Наші фахівці розроблять недорогу, високоефективну та економічну систему автоматичного поливу, продумають та побудують мережу доріжок для пересування територією.

  Дизайн посадки хвойних рослин та листяних дерев також входить до переліку робіт, які ми виконуємо регулярно та з великим успіхом. У нас є фахівці, які володіють усіма тонкощами посадки плодових дерев та догляду за ними. Використовуючи особливості ділянки, ми допоможемо навіть на крихітній території розмістити стильний японський сад або створимо оригінальну альпійську гірку, яка стане центром тяжіння під час прогулянок.

  Будь-який власник присадибної ділянки може замовити у студії KLS ​​STUDIO стрижку газонів або якісне та швидке обслуговування території. Це можуть бути не лише разові чи постійні роботи. Якщо вам необхідно здійснювати сезонне обслуговування, наші фахівці зроблять все на найвищому рівні.

  Великий досвід дозволяє нам за мінімальними цінами, використовуючи найефективніші рішення, виконувати будь-які завдання, прямо чи опосередковано пов’язані з ландшафтним дизайном та доглядом за територією.

  ukUK
  en_USEN ru_RURU ukUK