Послуги

02
 • Озеленення ділянок
03
 • Обслуговування садів
Контакти  Адреса

  м. Харків


  Офіс – вул. Ахсарова, 4/6 А


  Розсадник – Автоматний проїзд, 3


  Садовий центр – вул. Обреїмова, 20


  Садовий центр – Черкаська Лозова с. Родичі


  м. Івано-Франківськ


  вул. Слобідська,48, с. Крихівці


  м. Ужгород


  вул. Грибоєдова, 7б

  Послуги компанії KLS ​​STUDIO

   

  Благоустрій земельного наділу – завдання, з вирішенням якого може впоратися лише фахівець, який не тільки володіє необхідними знаннями про те, що таке ландшафтне проєктування, традиційне та вертикальне озеленення, комплексне обслуговування саду та інші операції, але й має достатній досвід. В іншому випадку дуже велика ймовірність помилок. В результаті непродуманих дій можна зазнати непотрібних фінансових витрат і втратити чимало часу, особливо, якщо виконану роботу доведеться згодом переробляти.

  Є ще одна важлива причина, з якої варто звернутися до професіоналів. Навіть таке, просте на перший погляд, завдання, як обслуговування саду, якщо до неї уважно придивитися, складається з багатьох операцій. І крім того, що вони повинні проводитися за всіма правилами власними силами, робити це треба в певному порядку. Про це знає фахівець, він має не лише досвід, а й готові рішення, які допоможуть виконати роботу швидше, ефективніше та дешевше.

  Перелік послуг, у яких може бути зацікавлений власник території, можна поділити на три основні категорії:

  • Проєктування ландшафту.
  • Озеленення присадибних ділянок.
  • Обслуговування садових ділянок та газонів.

  Вони включають всі роботи, виконання яких сторонньою організацією позбавить господаря не тільки від проблем, пов’язаних з благоустроєм майданчика, але і від необхідності доглядати за нею.

   

  Послуги з ландшафтного проектування

   

  Власник, який бажає ушляхетнити свій земельний наділ, надавши особливий стиль, потребує цілого комплексу послуг, про необхідність яких він може і не здогадуватися. Тому, одним із найважливіших завдань фахівців є розробка та погодження із замовником проєкту, на підставі якого буде складено докладний план робіт. Одне з найважливіших завдань компанії KLS ​​STUDIO полягає в тому, щоб допомогти ефективно використати особливості рельєфу місцевості, а також зробити, при необхідності, деякі зміни, вирівнявши, наприклад, поверхню, спорудивши такий ефектний елемент, як альпійська гірка або інші рішення. Стандартний проект включає наступні розділи:

  • Підготовчі роботи, у тому числі збирання інформації про територію та попередня оцінка складності поставленого завдання.
  • Розробка ескізного проєкту, що дозволяє візуально побачити, як виглядатиме простір після закінчення робіт.
  • Розробка робочого проєкту, за яким проводитиметься ландшафтне проєктування ділянки, із зазначенням докладного списку всього, що може знадобитися для його здійснення.
  • Благоустрій території, включаючи водовідведення, прокладання доріжок, встановлення МАФ, створення системи освітлення тощо.
  • Озеленення долі, план якого враховує характер місцевості та кліматичні умови, особливості ґрунту та побажання замовника.

  Залежно від особливостей завдання може знадобитися участь фахівця, здатного, наприклад, на високому рівні виконати ландшафтне проєктування родового маєтку, або допомога дизайнера, який зможе до невпізнанності змінити зовнішній вигляд самого пересічного наділу, надавши йому унікального вигляду та перетворивши на справжній витвір мистецтва. Наприклад, великий успіх має ландшафтний дизайн – вертикальне озеленення. У деяких випадках необхідно заздалегідь подбати про відведення ґрунтових вод, що підходять близько до поверхні, а також дощової води – особливо якщо є складнощі з її виведенням за межі території.

  Фото - Ландшафтное проектирование и озеленение садов, дворов, усадьбы. Услуги KLS студии ландшафтного дизайна.

  Послуги з озеленення

   

  Студія KLS виконує як окремі роботи, так і комплексне ландшафтне озеленення ділянок. Ми виконуємо роботи за попередньо розробленим проєктом, узгодженим із замовником. Кожне завдання вирішується найбільш ефективним способом з урахуванням можливостей та побажань клієнта.

  Наша команда може виконати озеленення присадибної ділянки під ключ. Такий варіант кращий, оскільки виключаються непотрібні операції, всі дії виробляються в строгій послідовності, що забезпечує замовнику мінімальні витрати та швидке введення об’єкта в експлуатацію. До переліку входять такі послуги:

  • Зміна рельєфу місцевості за допомогою споруди заглиблень, пагорбів та насипів.
  • Видалення порослі, пнів та непотрібних дерев.
  • Мульчування ґрунту.
  • Влаштування газону на будь-якому рельєфі.
  • Висаджування рослин будь-яких видів.
  • Спорудження штучних водойм.
  • Прокладання садових доріжок тощо.

  Досвідчені фахівці підберуть відповідні рослини і необхідну для них землесуміш, що особливо важливо, якщо ділянка розташовується в лісі, на схилі пагорба, в тіні або на березі ставка, а також обсадять рослинами штучне водоймище, споруджене для плавання.
  Фото - Зеленый сад, парк, ступеньки среди зелени, деревья. Озеленение садов и ландшафтное проектирования KLS

  Послуги з обслуговування садів

   

  До комплексу робіт з обслуговування наділів входить безліч завдань, вирішення яких вимагає участі професіоналів. Ми надаємо послуги бригади фахівців, здатних виконати будь-яке завдання, починаючи з точної оцінки стану саду або газону, і закінчуючи безпосередньо висаджуванням та розсаджуванням рослин, їх обробкою від хвороб та обрізанням, а також упорядкуванням газонів.

  KLS STUDIO виконує чищення клумб, здійснює внесення добрив, якщо це необхідно, та топіарну стрижку та надає послуги зі стрижки газону. Кваліфікованими працівниками також виконується аерація газонів. Обслуговування здійснюється за заздалегідь узгодженим із замовником планом, для чого створюється відповідний графік.

  Багаторічна практика дозволила нам виробити власну методику та відпрацювати оптимальні рішення, що забезпечить замовнику мінімальні витрати часу та коштів на здійснення його проєкту.

  ukUK
  en_USEN ru_RURU ukUK