О нас

О насKLS STUDIO
Ми – компанія лідер у Харкові у сфері послуг у ландшафтному дизайні. Понад 25 років на ринку – наш показник якості. Усі роботи виконані на найвищому рівні з підтвердженою гарантією на рослини та послуги.

Задумуючи проект, від ідеї до цвітіння вашого саду, - ви отримуєте результат і надійність виконання. Ваша ідея стане дійсністю з нами.
Нами реалізовано проекти у Харківській, Київській, Закарпатській, Полтавській та інших областях.
Наше завдання – підкреслити природну красу природного ландшафту, зробивши територію максимально комфортною та безпечною для її мешканців. Ви можете довірити нам весь комплекс робіт з благоустрою вашої прибудинкової території, від проекту до його втілення.
Усі роботи з благоустрою території розпочинаються з ескізних та проектних робіт. Досвідчені фахівці врахують у проекті всі ваші побажання та особливості конкретної ділянки.

Изображение
РЕАЛІЗОВАНИХ ПРОЕКТІВ
0

Наше завдання – підкреслити природну красу природного ландшафту, зробивши територію максимально комфортною та безпечною для її мешканців. Ви можете довірити нам весь комплекс робіт з благоустрою вашої прибудинкової території від розробки проекту до його втілення.

 • 01ПРОЕКТУВАННЯ
 • 02ОЗЕЛЕННЯ
 • 03ОБСЛУГОВУВАННЯ
Контакти  Адрес

  г. Харьков

  Офис - ул. Ахсарова, 4/6 А

  Питомник - ул. Обреимова, 20

  Питомник - ул. Сумская, 85

  ru_RURU
  ukUK en_USEN ru_RURU