Озеленение участков

Озеленение участков
Одним із найефективніших способів, що дозволяють надати території доглянутого зовнішнього вигляду, є озеленення ділянки. Але далеко не кожен його власник розуміє, що при всій простоті виконання даної роботи вимагає не тільки часу та коштів, але і спеціальних знань.

Цілий комплекс заходів може знадобитися для того, щоб досягти поставленої мети. Зате в результаті цієї роботи пересічна прибудинкова територія здатна перетворитися на витвір мистецтва. Тільки треба, щоб її виконав майстер.

 

Озеленення на ділянці. Чому слід звернутися до фахівців

Сьогодні спеціальні знання, як і майже вся інша інформація, здобуваються в інтернеті. Простота, з якої виходять необхідні дані, створює ілюзію того, що і сама робота така проста, як і теоретична підготовка до її виконання.

То з якими складностями можна зустрітися, здійснюючи озеленення ділянки? Київ, у якому подібні роботи виробляються особливо часто, надає багато корисних прикладів, які відповідають на це питання.

Насамперед, успішно вирішити це завдання можна лише володіючи повним набором специфічних знань, яких неможливо здобути, не маючи систематичної освіти. Звичайно, для того, щоб якісно провести роботи з озеленення ділянки, не обов’язково здобувати відповідну освіту в університеті. Але в такому разі знання мають бути доповнені позитивним досвідом успішної реалізації багатьох проєктів.

Фахівці студії KLS ​​мають і те, і інше. У нас є все, що необхідно для того, щоб виконувати повноцінний ландшафтний дизайн та озеленення ділянок максимально ефективно, точно за графіком та за доступними цінами. Доручивши вирішення завдання нам, замовник не тільки заощадить час і сили – робота буде зроблена якісно і без помилок, її не доведеться переробляти, а отже, не треба буде витрачати на це гроші. Наші фахівці легко проведуть озеленення дачної ділянки, прибудинкової території, міського або заміського будинку і взагалі будь-якого об’єкту, які б складні умови там не були.

Озеленение участка, ландшафтный дизайн. Фото красивых растений. Ландшафтный дизайн от КЛС

Які послуги з озеленення ми пропонуємо

Ми розуміємо, чого від нас чекає замовник, і з якими труднощами, можливо, доведеться зіткнутися під час розробки проєкту та виконання робіт. Компанія KLS STUDIO надає будь-які послуги з озеленення ділянок, включаючи такі категорії:

 • Створення живоплоту.
 • Посадка чагарників та дерев.
 • Влаштування газонів.
 • Створення клумб та квітників.
 • Мульчування ґрунту, а також створення специфічних умов для зростання відповідних рослин та їх захисту від хвороб.
 • Створення кам’янистих садів.
 • Вертикальне озеленення.

Кожна з цих категорій вимагає виконання певного ряду робіт, які повинні виконуватись у суворій послідовності, без винятку будь-яких ланок ланцюга.

Живоплоти

Посадка живоплотів зазвичай здійснюється з використанням хвойних рослин із закритою кореневою системою, а також із застосуванням листяних рослин, що володіють відкритою кореневою системою. Озеленення на ділянці доцільно виробляти молодими зразками, оскільки ймовірність того, що вони успішно приживуться, значно вища.
Живой забор, изгородь из растений. Озеленение участков и ландшафтный дизайн Харьков. Студия дизайна КЛС

Чагарники та дерева

До найбільш популярних послуг відноситься посадка дерев та чагарників різних типів. Якщо є бажання щовесни насолоджуватися активним цвітінням, то краще вибрати відповідні рослини, наприклад плодові. Іноді озеленення території ділянки проводиться липами або акаціями, особливо якщо немає бажання восени збирати врожай. Зате цей варіант чудово підходить бджолярам. Студія KLS виконує роботи з урахуванням походження рослин, кліматичних умов та особливостей розташування ділянки.

Газони

Влаштування газонів стало практично обов’язковою процедурою для кожного домовласника, який бажає здійснити благоустрій та озеленення присадибної ділянки за всіма правилами. Наші фахівці виконають усі необхідні роботи з урахуванням особливостей території та призначення газону – трав’яне покриття, що створюється для декоративних цілей, сильно відрізняється за своїми характеристиками від газону, який використовуватиметься для відпочинку, ігор та, тим більше, для занять спортом.

Клумби та квітники

Озеленення присадибної ділянки за допомогою квітників та клумб – одна з найпопулярніших послуг. Але квіти, особливо деякі види, дуже вимогливі до умов, де їм доведеться рости. При підборі рослин треба враховувати рівень освітленості території, властивості ґрунту, на якому вони зростатимуть і багато інших факторів. Навіть якщо замовник захоче спостерігати за цвітінням з весни до пізньої осені – ми із задоволенням розробимо відповідний проєкт озеленення ділянки.

Кам’янисті сади

Перевагою цього варіанта озеленення території є те, що для впровадження проєкту можна використовувати землю, зовсім непридатну для вирощування рослин у його класичному уявленні. Підійде будь-який ґрунт, з яким завгодно рельєфом – студія KLS перетворить цю ділянку на затишний оригінальний куточок.

Вертикальне озеленення

Одним із найефектніших засобів прикрасити будівлю є створення фітостіни з рослин. Такий метод дозволяє оживити старий фасад, споруда, стіни якої частково або повністю вкриті рослинами, що органічно вписуються в природний ландшафт. Але їх з успіхом використовують навіть у місті, серед бетону та скла. Наші фахівці володіють усіма секретами озеленення цього типу. Тому вертикальна фітостіна, створена студією KLS, буде служити довго і принесе багато радості власнику ділянки та оточуючим.

Чому вибирають студію ландшафтного дизайну KLS

 • KLS STUDIO надає повний комплекс послуг, включаючи розробку проєкту ландшафтного дизайну, озеленення території та обслуговування, у тому числі на регулярній основі.
 • Ми надаємо послуги за доступними цінами.
 • Студія KLS завжди точно та вчасно виконує взяті на себе зобов’язання.

Ландшафтное проектирование любой сложности. Студия ландшафтного дизайна в Харькове KLSМи пропонуємо клієнтам озеленення ділянки *під ключ*, що включає всі види робіт з благоустрою: земельні роботи, висадки, пересадки, геопластику, мульчування, пристрій покрокових доріжок та інше. Наші спеціалісти можуть працювати з найскладнішими в сенсі розташування ділянками: тіньовими, розташованими в лісі, на узбережжі, на схилі, з площею в пару соток і кілька гектарів – ми маємо досвід роботи з усіма подібними випадками. Саме тому, нам не важко підібрати той землесуміш, ті рослини, ту систему автоматичного поливу та ті декоративні елементи, що відповідатимуть і вихідному ландшафту, і кліматичним особливостям, і архітектурі Вашого будинку.

У нас Ви можете замовити як озеленення присадибної ділянки з нуля, так і певні роботи, не сумніваючись, що вони будуть виконані швидко та якісно.

Фотография - Ландшафтное озеленение. Услуги по озеленению участка под ключ

Список послуг, що надаються:

 • планування землі на ділянці (виведення рівня землі)
 • створення газону
 • мульчування
 • висаджування рослин
 • демонтаж дерев, пнів та порослі
 • створення декоративних водойм
Контакты  Адрес

  г. Харьков

  Офис - ул. Ахсарова, 4/6 А

  Садовый центр – ул. Обреимова, 20

  Садовый центр – Черкасская Лозовая с. Родичи

  ru_RURU
  ukUK en_USEN ru_RURU