Обслуживание садов

Обслуживание садов
Підтримка порядку на присадибній ділянці вимагає виконання багатьох робіт, про які чітке уявлення має далеко не кожен власник. Багато сил забирає обслуговування саду, для якого, окрім гарячого бажання та старання, потрібні спеціальні знання, а іноді й фізична сила. Навіть фахівець у цій галузі може поодинці не впоратися з повним обсягом завдань, що стоять перед ним, наприклад, просто через відсутність вільного часу або спеціальних пристроїв.

Чому обслуговування садових ділянок краще довірити фахівцям

Компанія KLS STUDIO багато років займається ландшафтним дизайном та роботами, які з ним пов’язані. Маючи за плечима багатий досвід догляду за рослинами, ми легко впораємося з будь-яким завданням, починаючи з проєктування ландшафту, і закінчуючи озелененням та доглядом за територією. До нашої команди входять фахівці всіх спеціальностей, що дозволяє нам здійснювати комплексне обслуговування саду та всієї ділянки в цілому.

Ефективне виконання повного спектру робіт – очевидна перевага нашої компанії, якою може скористатися будь-який домовласник, який потребує того, щоб його прибудинкова територія виглядала доглянутою та радувала око. У нас є готові рішення для будь-яких ділянок, незалежно від їхнього розташування, рельєфу та інших особливостей.

Студія KLS надає такі послуги:

 • Посадка рослин.
 • Догляд за газоном.
 • Аерація газонів.
 • Обрізання чагарників та дерев.
 • Топіарна стрижка рослин.
 • Боротьба зі шкідниками та обробка від хвороб.
 • Внесення добрив у ґрунт.
 • Чищення клумб та рослин.
 • Обробка гербіцидами та видалення бур’янів.

І це лише короткий список робіт, що виконуються нами, що входять у комплексне обслуговування саду. Крім даних послуг господареві ділянки може знадобитися виконати підготовку рослин до зими, упорядкувати водойму і допомогти у вирішенні багатьох інших завдань.

Догляд за газоном

Хоча ця робота, на перший погляд, здається найпростішою, її виконання потребує спеціальних знань та досвіду. Обов’язковими заходами є наступне:

 • Відновлення трав’яного покриву. Для цього іноді використовують укладання рулонного газону на пошкоджені ділянки.
 • Боротьба з бур’янами.
 • Внесення добрив.
 • Мульчування.
 • Аерація ґрунту.
 • Покіс.

Для здоров’я газону потрібне своєчасне проведення всіх операцій. У цьому випадку трав’яний покрив матиме здоровий вигляд, а його густота дозволить ефективно протистояти хворобам та різним механічним ушкодженням.

Фото красивого зеленого газона у бежевого дома. Ландшафтный дизайн в Харькове от студии КЛС

Аерація газону

Насичення верхнього шару ґрунту киснем сприяє прискореному зростанню трави та здоров’ю газону. Для вирішення цього завдання проводиться аерація. Вона виконується шляхом проколювання та розпушення ґрунту спеціальними пристосуваннями, що забезпечує кореневій системі газону доступ до кисню. На додаток до цього здійснюється акуратне вичісування сухої трави.

Підсаджування рослин

Іноді потрібно підібрати відповідну маленьку рослину для посадки замість пошкодженого деревця або кущика. Фахівці студії KLS ​​вирішать це завдання максимально ефективно, швидко і не залучаючи власника ділянки до процесу.

Підсадження може знадобитися і для відновлення клумби або квітника. У цьому випадку будуть враховані всі фактори, здатні вплинути на подальшу долю рослини, включаючи особливості ґрунту, його вологість, наявність тіні тощо. Посадка та пересадка кімнатних рослин також входить до компетенції наших співробітників.

Обрізання чагарників та дерев

У процесі зростання рослина вимагає обов’язкового догляду, що включає обрізання сучків та гілок. Це дозволяє вирішити одразу два завдання – подбати про його здоров’я та сформувати крону. Для досягнення цієї ж мети здійснюється і підстригання живоплотів.

Нашими фахівцями виконуються як разові, так і сезонне обслуговування. Для того щоб забезпечити рослині найбільш прийнятні умови, обов’язково проводяться наступні регулярні заходи:

 • Прополювання грунту.
 • Розпушування ґрунту біля стовбура дерева.
 • Санітарна обрізка чагарників та дерев.

Топіарна стрижка

Ця операція проводиться в тому випадку, якщо необхідно повернути форму кроні, яка потрібна відповідно до проєкту ландшафтного дизайну. Зазвичай цей захід проводиться вже після того, як було виконано спил та обрізання дерев.

Для вирішення цього завдання використовується спеціальне обладнання, що дозволяє створити з крони «живу скульптуру». Фігури звірів, людей та казкових персонажів, а також об’ємні геометричні фігури не лише нададуть індивідуальності вашій ділянці, а й створять відповідний настрій у вас та ваших гостей.

Топиарная стрижка растений. Ландшафтный дизайн и обслуживание садов и парков. Студия КЛС Харьков

 

Боротьба зі шкідниками, обробка дерев навесні, восени та в міжсезоння

Велике значення для здоров’я рослин має спостереження за їх станом та обробка від хвороб. Для цього проводиться відповідна профілактика, зокрема боротьба з різними шкідниками. Своєчасно виконаний захід допоможе зберегти красу та здоров’я рослини. Наші фахівці володіють необхідними знаннями та навичками, які дозволяють швидко, ефективно та безпечно вирішувати подібні завдання.

Внесення добрив

Для нормального росту рослин може знадобитися внести добрива в ґрунт. Хоча сама по собі процедура досить проста, але неправильний підбір поживних речовин або недолік можуть згубно позначитися на здоров’ї рослин. А передозування добрив, які застосовуються, наприклад, для підживлення плодових дерев або ягід, представляє серйозну небезпеку для людини.

Команда KLS STUDIO складається зі спеціалістів, які мають величезний досвід та необхідні знання для того, щоб виконати будь-яку із робіт, представлених у списку. Ми надаємо послуги за доступними цінами, завжди виконуємо роботи вчасно та якісно.

Ми пропонуємо

Наша команда, що складається зі спеціалістів у сфері догляду за рослинами, надає комплекс послуг з обслуговування ділянок. Приїжджаючи за чітко встановленим графіком, бригада самостійно оцінить стан Вашого саду, зробить усі необхідні обробки, обрізки, розсадки багаторічників, висадки однорічників та покоси газону. План обслуговування кожної ділянки разом із вартістю кожної послуги обумовлюється та затверджується заздалегідь. Для кожної ділянки створюється графік обслуговування, що враховує особливості розташування ділянки, її ґрунтів і, звичайно, висаджених на ній культур.
Фото - Комплексное обслуживание садовых участков, стрижка (покос) газона, обрезка растений, топиарная стрижка деревьев и кустов

Наша фірма надає послуги з обслуговування садів:

 • покос газону;
 • обрізання рослин;
 • топіарна стрижка;
 • внесення добрив;
 • обробка від хвороб та шкідників;
 • прорив бур’янів та/або обробка гербіцидом;
 • аерація газону;
 • висадка однорічників та горщиків;
 • чищення рослин та клумб.
Контакты  Адрес

  г. Харьков

  Офис - ул. Ахсарова, 4/6 А

  Садовый центр – ул. Обреимова, 20

  Садовый центр – Черкасская Лозовая с. Родичи

  ru_RURU
  ukUK en_USEN ru_RURU