Ландшафтное проектирование

Ландшафтное проектирование
Ландшафтне проєктування – одне з найбільш популярних послуг, здатне вирішити цілий комплекс завдань. Кожен власник будинку хотів би, щоб територія, на якій розташована будівля, була не лише впорядкована, а й оригінально оформлена.

В ідеалі, кожному господареві хочеться, щоб його наділ був унікальним з погляду дизайну. Найчастіше він розуміє, що досягти цього простими засобами та власними силами досить складно. Самостійна посадка дерев незвичайних видів лише малою мірою може замінити комплекс робіт, які можуть зробити професіонали.

Ландшафтне проєктування ділянок та його особливості

Студія KLS має у своєму портфоліо не один десяток успішно реалізованих проєктів, подібних до того, який цікавить клієнта. Навіть якщо зовні вони відрізняються, майже кожен із них виконаний на основі відомих рішень. І вкрай рідко зустрічаються замовники, які вимагають використання варіантів, що раніше не застосовувалися. У цьому плані ландшафтне проєктування ділянок нагадує складання мозаїки, елементи якої не мають жодної індивідуальності, але готовий виріб, створений майстром, стає унікальним витвором мистецтва.

При розробці проєкту фахівець враховує кожну дрібницю, намагається використати особливості рельєфу місцевості та розташування майданчика, виконуючи комплексне проєктування. Ландшафтний дизайн потребує гарного знання історії, місцевих звичаїв, архітектурних стилів та їх поєднань, а також знань у галузі геології, рослинництва, агротехніки та іншої специфічної інформації.

Весь процес створення ландшафтного дизайну можна поділити на кілька етапів:

 • Збір даних про наділ, вироблення попередніх варіантів.
 • Розробка ескізного проєкту.
 • Створення робочого проекту, за яким здійснюватиметься ландшафтне проєктування ділянки.
 • Роботи з благоустрою території.
 • Озеленение участка.

Кожен етап включає цілу низку операцій, які здійснюються послідовно, одна за одною. Цей порядок коригується в залежності від характеру рельєфу місцевості, її сусідства з іншими об’єктами та деяких інших факторів, які змушені враховувати фахівці, які виконують роботу максимально якісно.
Ландшафтное проектирование участка с домом. Фото сверху. Ландшафтное проектирование Харьков - KLS

Освітлення у ландшафтному дизайні

Існує багато відомих методів красиво оформити територію. Це може бути використання певних сортів дерев, обладнання штучних водойм та інші рішення, які із задоволенням використовують багато фахівців. Але одним із найбільш незвичайних та ефектних варіантів є ландшафтне освітлення, яке відіграє вже не просто суто технічну роль, а стає оригінальним елементом дизайну. Про це рідко згадують нефахівці, але професіонали добре знають, як за допомогою такого простого засобу надати прибудинковій території унікального вигляду.

У команді KLS є не тільки інженери, які можуть зробити вибір світильників за параметрами. У нас є власні дизайнери, здатні підібрати освітлювальні прилади відповідно до стилю, в якому оформляється прибудинкова територія. Дане завдання зможе вирішити лише професіонал, оскільки справа не лише у самих ліхтарях та прожекторах – освітлення має органічно вписуватись у загальну концепцію, на підставі якої здійснюється ландшафтне проєктування та озеленення.

Вплив розташування наділу

Робота зі створення проєкту обов’язково включає ретельне вивчення багатьох факторів, таких як тип ґрунту, наявність ґрунтових вод, розташованих близько до поверхні, рельєф, найближче оточення, наявність тіні тощо. Кожен із них вимагає внесення певної корекції до проєкту. Наприклад, недостатня природна освітленість простору здатна перешкодити створенню зимового саду – проєкт може виявитися дорогим або нерентабельним для замовника.

Далеко не кожен наділ розташований на рівній місцевості. На території можуть опинитися впадини та невеликі пагорби, а найчастіше і весь простір, на якому належить працювати, знаходиться на схилі пагорба. У такому випадку майже завжди необхідне вертикальне планування ділянки. Така потреба іноді обумовлена ​​тим, що існують об’єктивні труднощі у відведенні за межі прибудинкової території опадів.

Для того, щоб не затопити ваших сусідів, вулицю чи власне подвір’я, наші фахівці застосовують рішення, які дозволяють подолати ці перешкоди без значних витрат та втрат часу. Зазвичай досить правильно розрахувати і встановити поверхневі водовідведення, а якщо цього виявиться мало, то в арсеналі наших інженерів є цілий ряд ноу хау, які напевно допоможуть у вирішенні даного завдання.
Ландшафтный дизайн от студии КЛС в Харькове, Киеве, Полтаве. Фото участка.

Що пропонує студія ландшафтного дизайну «KLS»

З кожним окремим елементом ландшафтного проєктування, можливо, власник зможе впоратися самостійно. Для цього йому доведеться витрачати багато часу для того, щоб знайти потрібну інформацію, переконатися в її достовірності та зробити всю роботу. Щоправда, ймовірність успіху в такому разі набагато нижча, ніж із залученням фахівців. А якщо йдеться про весь комплекс робіт, то обійтися без професіоналів точно не вийде.

Проєктування та ландшафтний дизайн за допомогою команди спеціалістів студії KLS ​​дозволить власнику території зберегти власні сили та час – той ресурс, який неможливо купити за гроші. Ми надаємо будь-які послуги ландшафтного дизайну, пов’язані з проєктуванням ландшафту, вирішуємо проблеми, які стоять перед господарем невдало розташованого наділу, виконуємо озеленення території та її обслуговування.

Доступні ціни на ландшафтне проєктування у поєднанні з високою швидкістю виконання робіт є однією з наших відмінних рис. І ми зробимо все можливе, щоб замовник залишився задоволений нашою роботою.

Картинка - ландшафтное проектирование и ландшафтный дизайн от студии КЛС
Робота над проєктом розпочинається з обговорення завдання. Що хочемо отримати?
Підготовляється план використання ділянки – де і що буде, як використовуватиметься.
У проєкті враховується дуже багато факторів – освітлення, ґрунт, рельєф, вода, продуваність вітрами та ще багато іншого.
Такі складні завдання можна вирішити лише маючи практичний досвід у різних умовах роботи у співпраці із суміжними організаціями.
Результат проєктування – гарна ділянка, яка радує Вас багато років.

KLS це професійний підхід до роботи.

Контакты  Адрес

  г. Харьков

  Офис - ул. Ахсарова, 4/6 А

  Садовый центр – ул. Обреимова, 20

  Садовый центр – Черкасская Лозовая с. Родичи

  ru_RURU
  ukUK en_USEN ru_RURU